Yönetmelik arka plan

Yönetmelik arka plan
Ürün ayrıntıları

Yeni kimyasal kayıt---arka plan

Çin'den Ekim 2003 ve gözden geçirilmiş sürümü 15 Ekim 2010 etkili kimyasal kayıt sisteminde etkinliğini ile yeni kimyasal madde içeren hiçbir kimyasal ürünler ithal/üretilen/anakara Çin'de kullanılan önce yeni kimyasal madde MEP için (Bakanlığı Çevre koruma, Çin) – önceden pazarlama / ön üretim ilkesi olarak da bilinen Çin ulaşmak sistem kayıtlı olmak izin verilir.
Yeni kimyasal maddeler IECSC (stok mevcut kimyasal madde, Çin) yer almayan bu kimyasal maddelerdir.
Yeni kimyasal kayıt MEP için bir takım belgeler (özellikleri bu yeni kimyasal maddelerin, çevreye, insan, vb için tahmini etkileri de dahil olmak üzere) göndererek MEP için değerlendirme ve onay için yapılmalıdır.
Özel ecotoxicological veriler üzerinde bazı içinde Çin Çin test organizma ile sertifikalı labs tarafından test edilmesi gereken zorunluluktur.
Randi alır müşteriden alınan bilgileri ifşa etmemeyi sorumluluk müşterinin çıkarını korumak için (müşteri #39; da dahil olmak üzere s adı) müşteriden 3 bir tarafa yazılı izni olmadan. Ayrıca, Randi da imza seçilen sertifikalı laboratuvar ile aynı gizlilik taahhüt.

Randi Chemwise kim yönetmelik arka plan profesyonel danışmanlık hizmeti sunan uzmanlaşmış başarılı bir ajandır. Bir grup nitelikli yönetmelik arka plan danışman ve profesyonel yönetim ekibi hizmetinizde ile donatılmıştır. Meli sen olabilir gerek servis, hemen arayın!

Sorgulama