Kimyasal düzenleme

Kimyasal düzenleme
Ürün ayrıntıları

Kimyasal düzenleme Servisi

Küresel köy gelince bugün, uluslararası iş anahtar olur. Kimyasal maddelerin uluslararası iş yönetmelikleri türlü karşı karşıyadır.

Bugün, ABD, Kanada, Avrupa Birliği, Japonya, Kore, Tayvan, Philippe, Avustralya, Yeni Zelanda ve anakara Çin tüm düzenlemeler yeni kimyasal maddeler ve varolan kimyasal maddeler için kayıt gereksinimi var. Genellikle kayıt için yetkili merci üretim veya ithalat bu ülkelerde alanları önce yapılacaktır ki gerekli.

GHS (genel olarak uyumlu sistem sınıflandırma) ve kimyasalların, mor kitap etiketleme kimyasal uluslararası iş için başka bir önemli konudur. Ülke ve alan yukarıda belirtilen ve Tayland, Vietnam, Malezya, Endonezya, Singapur, Türkiye, Brezilya, Uruguay vb tüm SDS ve güvenlik etiket, onların resmi kendi dilinizde sağlamak için ve ilgili kendi standartlarını karşılamak için gerektirir.

Ayrıca özellikle bazı Uluslararası Kongre diğer düzenlemeler vardır, örneğin kimyasal maddeler kimyasal silah Kongre, uyuşturucu habercisi, ozon tabakası tükenmesi, BABALIK, BM öneriler için Stockholm sözleşmesi ile ilgili turuncu kitap, vb...

Bir ülke veya bölge içinde olurdu daha fazla daha fazla düzenlemelere uymayı kimyasallar için. Örneğin Çin'de, tehlikeli bir kimyasal yapımcı Emanet üretim lisansı almak, tehlikeli bir tüccar tehlikeli kimyasal işletme lisansı almak, bazı tehlikeli kimyasal kullanıcılar güvenli kullanım izni almak. Ve diğer denetimleri örneğin hiper toksik kimyasallar, kimyasal patlayıcılar, üretmek için sorumlu için üretim izni bazı Endüstriyel kimyasallar, tehlikeli kimyasallar, vb kayıt için. İzin verirseniz bir kimyasal #39; s application alanı ilgili insan sağlığı için özel düzenlemeler vardır örneğin kayıt gıda iletişim, taşınabilir su arıtma, dezenfektan, kozmetik, vb...
Ankilozan yönetmeliğine şiddetli sonucu yüz olabilir ve bir şirket gelişimine etkisi olacaktır.

Randi ChemWise özellikle Çin yasal uyumluluk için kimyasal yönetmelik uyum hizmet veren profesyonel bir şirkettir. Eğer herhangi bir ihtiyaç varsa, lütfen bize ulaşın.


Randi Chemwise kimyasal Yönetmeliğin profesyonel danışmanlık hizmeti sunan uzmanlaşmış başarılı bir ajandır. Bir grup nitelikli kimyasal yönetmelik danışman ve profesyonel yönetim ekibi hizmetinizde ile donatılmıştır. Meli sen olabilir gerek servis, hemen arayın!

Sorgulama