24 saat acil durum telefon numarası

24 saat acil durum telefon numarası
Ürün ayrıntıları

Çin 24 saat acil durum telefon numarası

Kimyasal olay acil kurtarma Çin 4 sınıflarda içine sınıflandırılır:
Sınıf 0: çalışma saatleri (8 saat); kimyasal olay acil kurtarma için bilgilerinizi
Grade ı: bilgi kimyasal olay acil kurtarma için 24 saat, haftada 7 gün sağlamak;
Sınıf II: bilgilerinizi kimyasal olay acil kurtarma için 24 saat, haftada 7 gün ve aynı zamanda uzmanlar kurtarma; rehberlik için olay yerine gönderme.
Grade III: Grade acil kurtarma ekipleri ve yerinde kurtarma dahil etmek için ekipman yönlendirmek II temelinde.

Zaman-varlık için Çin için şirketlerle gerektirir sınıf acil müdahale hizmeti kimyasal olay kurtarma yardım bilgi vermeye muktedir Yani 24 saat acil durum telefon numarası.

#39; Yönetim tehlikeli kimyasal kayıt #39; (Sipariş [2012] No 53 Çin'in testereleri, işyeri güvenliği yönetim devlet), AQ 3013-2008 #39; Tehlikeli kimyasal uygulayıcısı emanet yönetimi standardizasyon genel normlara birimleri #39; GB 15258-2009 #39; Genel kural için önlem etiket hazırlanması için hortumlar #39; GB/T 17519-2013 #39; Güvenlik bilgi formu için kimyasal ürünler #39 derleme rehberlik; vb tüm bu gerektirir. Bunlar arasında 15258 GB ve GB/T her ikisi de gerektiren bu kimyasallar için en az bir 24 saat kimyasal acil telefon sayı içinde bulunduğu Çin SDS ve güvenlik etiketi sağlanmalıdır Çin ithal 17519.

#39; Yönetim tehlikeli kimyasal kayıt #39; (Sipariş [2012] No 53, Çin testere) gereksinimleri için 24 saat acil durum telefon numarasının ayrıntıları:
1. tam zamanlı personeli tarafından 24 saat görev çalışır. Personel-meli var olmak bildik tehlike özellikleri onların tehlikeli kimyasallar ve ile ilgili acil önlemler (üretimi/kullanımı/depolama/taşıma sırasında yangın/patlamalar/kaçak/toxication /suffocation/burn için acil önlemler), gerekir yanıt-e doğru tam.
2. eğer onlar kendileri tarafından istişare sağlamak mümkün değildir Eğer tehlikeli kimyasal üreticileri kayıt ofisleri için 24 saat acil Danışma Emanet.
3. ithalatçılar tehlikeli kimyasal kendileri tarafından veya kayıt ofisine Emanet tarafından acil Danışma hizmetini ayarlama zorundadır ve içe aktarılan tehlikeli kimyasalların Emanet etiket üzerinde 24 saat acil durum telefon numarasının Künye.

24 Saat Acil Servis Merkezi NRCC Çin testere tarafından Çin Ulusal kimya acil müdahale Merkezi bilgi hizmeti 24 saat bir gün kimyasal acil durumlar için anakara Çin içinde oldu sağlamak için aday gösterildi.
Acil durum telefon numarasının #39; 0532-8388 9090 #39; Testere tarafından Çin ülke düzeyinde acil teknik destek numarası kimyasal olay durumunda olarak ifade edilmiştir. En Çince ve İngilizce danışmanlık sağlar.
Shanghai kimyasal kayıt Office 24 saat acil durum telefon numarası Servisi için emanet olarak.

Şirketlerin entrustment 24 saat acil durum telefon numarası için ödemek gerekir.
NRCC belirlenen ajan olarak, entrustment NRCC ve Shanghai kimyasal kayıt Office için dünya çapında şirketlerin Randi yetki verebilir.

Eğer ihtiyaç varsa, lütfen bize ulaşın.

Randi Chemwise 24 saat acil durum telefon numarasının profesyonel danışmanlık hizmeti sunan uzmanlaşmış başarılı bir ajandır. Tam 24 saat acil durum telefon numarası danışmanı ve profesyonel yönetim ekibi hizmetinizde bir grup ile donatılmıştır. Meli sen olabilir gerek servis, hemen arayın!

Sorgulama