Randis, “2018 Yeni Kimyasal Maddeler Çevre Yönetimi Kayıt Eğitim Kursu” na (Aşama 1) Katıldı

19 Nisan 2018'de Şangay Randis, Katı Atık ve Kimyasallar Yönetimi Teknoloji Merkezi, Ekoloji ve Çevre Bakanlığı tarafından düzenlenen “ 2018 Yeni Kimyasal Madde Çevre Yönetimi Kayıt Eğitim Kursu (Aşama 1) ” na katılmak üzere Suzhou'ya gitti.


“Yeni kimyasal madde çevre yönetimine genel bakış”, “Yeni Kimyasal Maddelerin Çevre Yönetimine Genel Bakış”, “Yeni Kimyasal Maddeler Çevre Yönetim Yönetmeliği ve Politikaların İlerlemesi”, “Teknik Denetim Gereklilikleri ve Tipik Bildirim İçin Sıkça Sorulan Sorular” başlıklı eğitim oturumu basitleştirilmiş bildirim, yeni kimyasal maddenin bilimsel araştırma kaydı bildirimi ”,“ Yeni Kimyasal Maddelerin Kayıt Sonrası Yönetimine Giriş ”ve diğer konular Katı Atık ve Kimyasallar Yönetim Teknoloji Merkezi'nden memurlar tarafından hazırlanmıştır.


The 2018 New Chemical Substance Environmental Management Registration Training Course (Phase 1)


The 2018 New Chemical Substance Environmental Management Registration Training Course (Phase 1)


Şu anda Çin özelliklerine sahip sosyalizm yeni bir döneme girdi ve Çin yeni kimyasal madde çevre yönetimi de yeni bir durumla karşı karşıya. Katılan firmalar memurlara kendi kaygı ve sorunlarıyla ilgili sorular yöneltmişlerdir. Yerinde tartışma çok hevesliydi.


Eğitimin ardından şirketimizin genel müdürü Bay Frank Wang, şirketlerin temsilcisi olarak “Yeni kimyasal maddelerin çevre yönetiminin güçlendirilmesi konulu seminer” e katılmaya davet edildi. Geçmişte şirketler için uyum hizmetlerinin sorunları ve deneyimlerine dayanarak, yabancı yönetmeliklerin ve yeni kimyasal maddelerin çevre yönetim önlemlerinin karşılaştırılması, yeni kimyasal madde çevre yönetimindeki deneyimlerini paylaştı ve bazı yorumlar yaptı.