Koruyucu ve kozmetik Mix

Koruyucu ve kozmetik, onlar sonunda mikroorganizma kullanarak tamamlandı kadar herhangi bir kitle değişim, kokular ve patojenik kalıp, üretim müşteriye teslim için önlemek için karıştırma. Genel koruyucu kozmetikler için Hidrokinon beyaz kristal sağlam, su, etanol ve eter çözünür ve benzen içinde biraz çözünür. Hidrokinon önemli bir kimyasaldır
Kimyasal koruyucu en yaygın olarak kullanılan koruyucu kozmetik. Nepal altın ester, etil nipagin ve buytlparaben gibi bu üyelerin oluşur. Kayıt göre hedeflenen amaç, ürünleri suda çözünür maddelerin ya da yağ çözünen madde olup benzen ve biz seçin uygun Bankası (losyon veya krem vb. gibi) malzeme ve entegre ürünler. Benzen kimyasallar grubu büyük bir başarı için 40 yıldan fazla kozmetik koruyucu olarak kullanılmıştır.
Son yıllarda, nipagin geliştirme olmadan kozmetik. Herhangi bir ürün içeren benzen geliştirir ve özel temiz oda, üreten içermiyor bakteriyel kirlenme daha düşük bir risk olduğu. Bu tür ürünler kararlılığını da alternatif kullanma güvenlik ve istikrar kozmetik sağlayacak şekilde bir antibakteriyel özelliği sağlar.
OEM kozmetik ürün güvenli ve güvenilir bir şekilde sağlar sağlamak için üretim ve geliştirme ile ilgili tüm faaliyetleri için Cosmetec Japonya.