Dezenfeksiyon Ürün Yelpazesi, Yaygın Olarak Kullanılmış

Ürünün dezenfeksiyonunda, tanımı vardır, düzenlemelerimizin de gereksinimleri vardır. Dezenfeksiyon ürünü, bazı malların dezenfekte edilmesi veya dezenfekte edilmesi için kullanıldığı söylenir, buna dezenfeksiyon ürünü deriz. Ulusal Sağlık ve Aile Planlaması Komisyonu olarak adlandırılan, şu anda Ulusal Sağlık ve Aile Planlaması Komisyonu olarak adlandırılan dezenfeksiyon ürünü, dört kategoride listelenen dezenfeksiyon ürününde bir "dezenfeksiyon yönetimi yaklaşımı" yayınladı: birinci kategori dezenfektan, ikinci kategori dezenfeksiyon ekipmanı, Üçüncü Sınıf bir kerelik bir sağlık kaynağıdır, dördüncü kategori bir kerelik tıbbi malzemelerdir. Bu dört kategori dezenfekte edilmiş ürünlerdir.

Tıbbi malzemeler, gıda dezenfeksiyonu ve günlük hijyen ürünleri dahil olmak üzere az önce bahsettiğiniz dezenfeksiyon ürünü. Farklı kullanımlardaki dezenfekte edilmiş ürünler için hijyen ve etkinlik için farklı gereklilikler nelerdir?

Aslında, bu dezenfeksiyon ürünü için, ülkemizde çeşitli dezenfektan standartlarının gereklerini yerine getirmek için bir dizi standart vardır; çeşitli dezenfeksiyon makineleri de standart, tek kullanımlık sağlık malzemelerine sahiptir, tek kullanımlık tıbbi malzemeler de özel dezenfeksiyon standartlarına sahiptir.

Dezenfeksiyon ürün yelpazesi, yaygın olarak kullanılır. Şimdi dezenfeksiyon ürününün günlük kullanımında banyo, mutfak dezenfeksiyon ürünü gibi birçok süpermarketin göz kamaştırıcı, ulusal dezenfeksiyon ürün pazarımız var.

Aslında, piyasada listelediğiniz bazı ürünler var, dezenfeksiyon ürün kataloğumuz kapsamında değildir ve dezenfeksiyon ürünüyle ilgili bazı antibakteriyel ürünler olabilir, bazı temizlik malzemeleri olabilir, mikroorganizmaların giderilmesinin etkisinin daha az olduğu iddiası, mikropları inhibe etmenin etkisi vardır, anti-mikrobiyal etkiler vardır, yani bir diğeridir. Bunlar için, genellikle bir dezenfeksiyon ürünü olarak yönetme.

Dezenfeksiyon ürünleri dezenfektanlar, daha fazla görmek için dezenfektan, giysi dezenfektanı gibi dezenfektanlar, dezenfektan pişirme kapları, dezenfektan dezenfektanı ve bazen de evcil hayvanlarda, nesnelerde, yüzeylerde kullanılırlar. Bu yerlerdeki dezenfektanlar piyasada daha fazla olabilir.

Tavsiye vermek için bir dezenfeksiyon ürünü satın almak istiyorsanız, öncelikle, meşru bir ürün satın almanız gerekir. Dezenfeksiyon ürünü dezenfeksiyon ürünü satın aldığınızda, üretim işletmelerinde dezenfeksiyon ürünü veya izinli bir üretim sağlık izinleri olup olmadığını görmek için gereklidir. Bu tür ürün üretim koşullarının, üretim sürecinin kontrol altında olduğunu kanıtlamak için kanıt varsa, daha kolay.

İkincisi, ürün öncesi biraz daha önce seçerseniz, sağlık izni onayına bakmak en iyisidir. Her ne kadar şimdi iptal edilmiş olsa da, benim izlenimime göre, daha önce onaylanmış ürünler olan ürünün kanıtı, prensipte genel kalite hala çok daha iyi.

Üçüncü olarak, kendi ürünlerini seçmeliyiz. Ev etkisinde dezenfeksiyonun kullanımı gibi, güvenlik de çok önemlidir. Örneğin, SARS döneminde, bir takviye olarak perasetik asidin doğrudan eklendiğini biliyordum. Birisi tuvaletin yanına perasetik asit koydu. Sonuç olarak, çocuk ona dokundu, şişe kırıldı, çocuk yaralandı ve yaralandı. Sistemik korozyon, bu etki nispeten güçlüdür.

Dolayısıyla, bu durumda dezenfeksiyonun bir parçası olarak, günlük dezenfeksiyonun daha ılımlı olanı seçmesi gerektiğinden, evin ne kadar ileride, ne kadar gelişmiş olsa da ya da tüm Mikropların etkili olması için, evin içinde yeterince rol oynaması gerekir. Güvenli ve etkilidir.

Dördüncüsü, talimatlara, talimatlara ve günlük hayattaki meslektaşlarımızın kullanımına bir göz atın.