Yeni kimyasal kayıt inChinaby hizmette
Randi ChemWise (Shanghai) Co, Ltd

Randi ChemWise (Shanghai) Ltd. Şti., Şanghay'da bulunan 2004.Randisis içinde bir profesyonel danışmanlık hizmeti sağlayıcı Çin Mevzuata Uygunluk ve operasyonel ÇGS yönetim kurulu. Şirket deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından yönetilmektedir. Uzmanlığını yıllık deneyimli kimya çok uluslu şirketlerde Çin Yönetmeliği Danışma, ürün kimyasallar #39 da dahil olmak üzere yönetim kapsayan tam kapsamı EHS hizmet veren; kayıt/değerlendirme/laboratuvar hizmet ve operasyonel ÇGS yönetim müzakeresi...

Randi ChemWise entegre bir paket hizmet yeni kimyasal kayıt için Çin IECSC için aşağıdakiler gibi sunar,
·Çince Kayıt Aracısı olarak işlev.
·Başlatabilir ve kayıt işlemi koordine
·İhtiyacı olan test tanımlamak ve testleri koordine
·Hazırla ve dosya gönder
·Sertifika alındıktan kayıt kadar yetkilileri ile irtibatı.
·Kayıtlı yeni kimyasal maddelerin takip yönetimi

Bizim profesyonel uzmanlık zaman ve maliyet tasarrufu için kaynak sorun inChinaand de-şişe için senin iş inChina keşfetmenize yardımcı olmak için kapsamlı hizmet sunmaktadır.

Biz de Newamp üzerinde hizmet sunar; Varolan kimyasal madde kayıt Tayvan, Çin için ve tüm dünya, 24 saat acil durum telefon numarası, GB9685, gıda iletişim malzeme kayıt GHS MSDS/güvenlik etiket hazırlama için kozmetik kayıt Çin vb ürün yönetimi ile ilgili laboratuvar test düzenleme Hizmetleri, vb yanı sıra, alanları.

Frank Wang
Genel Müdür
Randi ChemWise (Shanghai) Co, Ltd
Tel: +86(21)6275 7818

Birim 503 ~ 505, KeChuang Binası, #350 Xianxia Road, Changning District, Shanghai, 200336 P.R.China
E-posta: frankwang@randis.cn
www.randis.cn